Kontakty

 

Kontaktní informace společnosti

Název: UniCredit Fleet Management, s.r.o.
Sídlo: BB Centrum – Budova Filadelfie
Adresa: Želetavská 1525/1, 140 10 Praha 4 Michle
IČ: 62582836
DIČ: CZ62582836

Email: info.ucfm@unicreditleasing.cz
Infolinka +420 844 113 355

Prodloužení nájemních smluv a odkupy vozidel po skončení operativního leasingu

Jak se k nám dostanete

S ohledem na aktuální situaci pandemie COVID-19 jsme dostupní primárně na mobilních telefonech nebo na emailu. 

Metro C, Budějovická
Minibusy BB Centrum - BB1, BB2
Autobus MHD - 118, 124, 170

Sídlíme v budově Filadelfie v BB Centru na Brumlovce. Od stanice metra C Budějovická se k nám pěšky dostanete za 10 minut nebo můžete využít autobusové linky BB1, BB2, 118 a 170. V případě potřeby je Vám k dispozici veřejné podzemní parkoviště.

Mapa

 

Pobočka Praha

UniCredit Leasing CZ, a.s. - pobočka Praha

UniCredit Leasing CZ, a.s. - pobočka Praha
Kostelecká 933/77a
Praha 9 Čakovice
196 00
Otevřít mapu

Telefon: +420 735 129 096, +420 257 091 586
E-mail: naprodej.praha@unicreditleasing.cz

Otevírací doba: Pondělí - Pátek od 9:00 do 17:00

KONTAKTNÍ OSOBY:

Lukáš Chadima
Senior specialista remarketingu – vedoucí prodejního místa
Telefon: +420 257 091 585
Mobil: +420 733 626 002
Lukas.Chadima@unicreditleasing.cz

Petr Hloušek
Prodej vozidel
Telefon: +420 257 091 586
Mobil: +420 735 129 096
Petr.Hlousek@unicreditleasing.cz

Marcel Němec, DiS.
Velkoodběratélé, komisní prodej – zástupce vedoucího prodejního místa
Telefon: +420 257 091 584
Mobil: +420 602 185 866
Marcel.Nemec@unicreditleasing.cz

Jiří Svoboda
Velkoodběratélé, komisní prodej, aukční specialista
Telefon: +420 257 091 584
Mobil: +420 732 154 296
Jiri.Svoboda@unicreditleasing.cz

Yana Kolesnikova
Recepce, Administrativa
Telefon: +420 257 091 581
Yana.Kolesnikova@unicreditleasing.cz

Dana Sojková
Administrativa
Telefon: +420 257 091 587
Dana.Sojkova@unicreditleasing.cz

Pobočka Brno

UniCredit Leasing CZ, a.s. - pobočka Brno

UniCredit Leasing CZ, a.s. - pobočka Brno
Dornych 724 / 65a
Brno - Komárov
617 00
Otevřít mapu

Telefon: + 420 545 233 897
E-mail: naprodej.brno@unicreditleasing.cz

Otevírací doba: Pondělí - Pátek od 8:00 do 16:30

KONTAKTNÍ OSOBY:

Ing. Josef Zámečník
Senior specialista remarketingu – vedoucí prodejního místa
Telefon: +420 545 233 897
Mobil: +420 602 756 333
Josef.Zamecnik@unicreditleasing.cz

Ing. Lukáš Janík
Prodej vozidel – zástupce vedoucího prodejního místa
Telefon: +420 545 233 897
Mobil: +420 724 120 915
Lukas.Janik@unicreditleasing.cz

Milan Malásek
Prodej vozidel
Telefon: +420 545 233 897
Mobil: +420 602 522 351
Milan.Malasek@unicreditleasing.cz

Ing. Martina Chudá
Administrativa
Telefon: +420 545 233 897
Mobil: +420 724 779 443
Martina.Chuda@unicreditleasing.cz