O UniCredit Fleet Managementu

 

UniCredit Fleet Management je poskytovatelem operativního leasingu osobních a užitkových vozidel do 3,5t. Společnost byla založena již v roce 1994. Poskytujeme operativní leasing včetně služeb na všechny značky a typy automobilů, včetně luxusních, EV a PHEV vozidel a užitkových aut. Financujeme nejen desítky aut pro fleetové zákazníky z řad firem, ale i jednotlivé vozy.

Naše nabídka je flexibilní a přehledná, zákazníkům se snažíme pomoci s výběrem vhodného vozu a dohodneme výhodné podmínky pořízení nového automobilu. Dokážeme firemním klientům pomoci při vytváření jejich car policy a sdílet s nimi naše zkušenosti s provozem vozidel, jejich údržbou a náklady na provoz, abychom firemní car policy nastavili podle očekávání nájemce – s přihlédnutím k celkovým nákladům, ekologii provozu firemní flotily, užitných vlastností vozidel, dostupnosti servisu a náhradních dílů, atp.

Využíváme zázemí nadnárodní finanční skupiny UniCredit. Skupina UniCredit patří podle bilanční sumy k největším finančním skupinám v Evropě. Působí přímo v 17 zemích a prostřednictvím svých obchodních zastoupení na 50 trzích, má přes 40 milionů klientů, více než 8 500 poboček a 147 000 zaměstnanců.